Autopiloto gedimas

Bendrosios diskusijos apie Ford B-MAX, C-MAX, Grand C-MAX, S-MAX.
Marselis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2017 Bal 29 16:42
AutomobilisCOLON Ford Focus C-Max
VariklisCOLON 1,6 TDCI
MetaiCOLON 2004

Autopiloto gedimas

Neperskaitytas pranešimas Marselis » 2017 Geg 29 21:47

Sveiki. Vairuoju Ford Focus C-max 04m., 1.6 Tdci, 80 kv., mech. pavarų dežė, automobiliuką. Mašinytė gera, bet iškilo vieną bėda kuriai nerandu vaistų, neveikia autopilotas važiuojant 5 pavara. Važiuojant 3 ar 4 viskas veikia(išbandžiau prie įvairaus greičio nuo 80-130 km/h). Auto kompas jokių klaidų nerodo, ABS lemputė nedega. Prašau pasidalinti savo patirtimi ir mintimis, gal kam buvo tokia pat bėda.
P.S. Neseniai keičiau priekini rato guoli(dešn.). Ar tai gali būti gedimo priežastimi?

TitasV
PranešimaiCOLON 10
UžsiregistravoCOLON 2015 Bal 04 07:01
AutomobilisCOLON Mondeo
VariklisCOLON 1.6
MetaiCOLON 2011

Re: Autopiloto gedimas

Neperskaitytas pranešimas TitasV » 2017 Geg 30 20:25

Labas, man paciam asmeniskai susidruti neteko. Bet panasu kad pas tave kazkas gali buti su pedalais. Pries jungdamas autopilota pabandyk koja is kitos puses pakelti stabdzio pedala, ir sankabos, gal sureguos bent kiek, dar yra variantas pries vaziuodamas pramnkstink toki pypiska, kuris yra virs stabdzio pedalo. Kazkada su fiesta kaip vazinejau keiciau ji, nes irgi autopilotas neisijunge. Bet klaida man rode. Seip dar yra toks vienas variantas, jei ispjautas ir isprogramuotas suodziu filtras kaip kam neveikia autopilotas.. Tada vaziuot reikia pas tuos kas isprogramavo, tegu jie ir tvarko, beda suras tik jie. Duok zinot ar padejo, ir ar radai beda :) Sekmes beisskant, soriukas kad bet lietuvisku radziu, telefonas toks.... :)
Geru paiesku :)

Marselis
PranešimaiCOLON 3
VariklisCOLON 1,6 TDCI
MetaiCOLON 2004

Neperskaitytas pranešimas Marselis » 2017 Geg 30 20:49

Sveiki. Ačiū Titui už patarimus, ryt būtinai išbandysiu. Man buvo kilęs įtarimas dėl gazo pedalo, bet apie sankabos ir stabdžio pedalus nepagalvojau. Šiaip mašinyte naudojuosi jau 4 metai tai buvo problemos tik su el. rankiniu stabdžiu, kuri sėkmingai susitvarkiau. Dar karta dėkui už patarimus. Ryt į trasą atlikti bandymu.

Marselis
PranešimaiCOLON 3
VariklisCOLON 1,6 TDCI
MetaiCOLON 2004

Neperskaitytas pranešimas Marselis » 2017 Bir 08 19:35

Sveiki. Taigi pratęsiu savo istoriją su autopilotu. Nulėkiau aš pas dar vienus autoelektrikus, kurie pajungė kompą prie auto ir išlėkėm pasivažinėti. Išmatavom visus reikiamus ir nereikiamus parametrus, kol atėjo eilė ABS davikliams. Dešinio rato ABS daviklis rodė skirtingą greitį(jei visi ratai rodė 55 km/h. tai dešinysis 61 km/h.). Taigi šiandien vėl pasikeičiau rato guolį, kurį buvau keitęs prieš kokius 3mėn.(servise neklausę įdėjo pati pigiausia) ir problema dingo. Autopilotas vėl veikia. :)

BUTTON_POST_REPLY

Grįžti į