Hostingas Serveriai.ltProfesionalus Hostingas.ltDedikuoti.lt serveriaiSertifikatai.lt SSL
Paremkite svetainę SMS žinute

webasco ir jo isjungimas

Bendrosios diskusijos apie Ford Galaxy.

webasco ir jo isjungimas

Schrederis » 2012 Kov 10 17:48

sveiki, gal kas galite pasakyti kaip atjungti webasco jeigu man nereikia kad ji automatiskai sildytu salona ir kaip vel paleisti? ar tai neimanoma, gal ji pati pagal oro temperatura reguliuojas?

Automobilis: Ford galaxy
Variklis: 1.9
Metai: 2003

Re: webasco ir jo isjungimas

jonasas » 2012 Kov 12 20:32

Schrederis rašė:sveiki, gal kas galite pasakyti kaip atjungti webasco jeigu man nereikia kad ji automatiskai sildytu salona ir kaip vel paleisti? ar tai neimanoma, gal ji pati pagal oro temperatura reguliuojas?

Sveikas, po kapotu už išsiplėtimo bakelio yra dačikas, pamatysi tik nuėmęs apšivke. Tai va - į dačika ateina du laidai tai vieną laidą nupjauni ir pajungi ant jungiklio kurį pasistatai salone ir problema išspresta. Nori kad veiktu įjungi, nori kad neveiktu išjungi. Tas temperatūrinis dačikas toks apvalus su metaliniu galu, koki 3-4 cm. jį atjungus webasto neturi veikti - tai pirmoj eilėj pabandyk atjungti. Bet jei visai atjungsi tai šalta, patikrinau ant saves. Sėkmės!!!

Automobilis: galaxy
Variklis: 1.9 TDI
Metai: 2001

galaxy1 » 2012 Spa 09 09:15

sveiki turiu problema su vebasta pradejo kurtis prie plius 10 dumai verciasi kaip is kamino . Bet po kiek laiko ysijungia ventiliavimas vaizdas toks kad neuskuria . Zvake tikrinom kaip ir veikia kas dar galetu buti . Aciu

Automobilis: forrd galaxy
Variklis: 1,9 tdi
Metai: 2000

Misteris_G » 2012 Spa 09 18:47

galaxy1 rašė:sveiki turiu problema su vebasta pradejo kurtis prie plius 10 dumai verciasi kaip is kamino . Bet po kiek laiko ysijungia ventiliavimas vaizdas toks kad neuskuria . Zvake tikrinom kaip ir veikia kas dar galetu buti . Aciu

Toks webasto pragramavimas, kad nukritus lauko temperatūrai savaime įsijungia. Kad dūmai eina taip ir turi būti, juk dyzeliną degina. Jei nenori kad webasto dirbtų paprasčiausiai išimk jos saugiklį.
Vartotojo avataras

Automobilis: Fiesta/Galaxy
Variklis: 1.4 TDCI / 2.8 B/D
Metai: 2011

paklydeliss » 2013 Sau 17 09:32

Gal kas turi 2002m galaxio wibasto manuala mano wibasto be programatoriaus reikia pasiziureti kur kas randas

Automobilis: galaxy
Variklis: 1.9
Metai: 2002

valentinas » 2019 Vas 03 21:37

Sveiki, pas mane ir ant kompo isijungia tas papildomas sildymas, tik dumai eina kazkur po bardacioku viduj , o ne i lauka nors vamzdelis yra .Tai cia gal bus kur uzsikimse ar atjungta kas?

Automobilis: ford galaxy
Variklis: 2.3
Metai: 1998

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių