ford transit,apie trauka

Bendrosios diskusijos apie Transit Connect, Transit Van krovininis, Transit Chassis atviru kėbulu, Transit Tourneo keleivinis, Transit Kombi keleivinis.
dydzej909
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 2014 Kov 16 14:44
AutomobilisCOLON Ford Transit
VariklisCOLON 2.4 diesel
MetaiCOLON 2005

ford transit,apie trauka

Neperskaitytas pranešimas dydzej909 » 2014 Kov 16 15:08

sweiki forumo skaitytojai,as sitame forume naujas lankytojas,ir norejau pasidalinti mintimis ir savo patirtom bedom del traukos.Turejau viena problemele su savo ford transit trauka,tikrinau oro matuokli ir slangutes,kuro siurbli taip pogi patikrinau,patikrinau viska kas susije su oro padavimo sistema.Taciau paklaidu ir problemu ten neradau,nors forumose taip teigia.galiausiai pradejau tikrinti viska palaipsniuj: pirma isemiau katalizatoriu - trauka truputuka pagerejo(2500 - 3000),bet vis tiek ne taip kaip tikejausi. Antra - nusiemiau turbina ir kolektoriu.Prie kolektoriaus yra svirtele,kuri buvo uzrudijusi,-nuvaliau sutvarkiau,kad slankiotu lengvai ir visos problemos dingo. Nepulkit po pirma tvarkyti siurblio,o pasitikrinkit smulkmenas,nes jos kaip matot daug ka sudaro. sutaupiau nemazai pinigeliu,nors visi man sake keisti siurbli, as pasitikejau savim ir buvau teisus kad mano kuro siurblys yra geras.tikiuosi kad visi geranoriskai pasidalins savo mintimis gal kam pagelbes ir mano issakytos problemos ir ju pasalinimas,sekmes. :mrgreen:

BUTTON_POST_REPLY

Grįžti į